Manchester Central, 2 bedroom, Penthouse Duplex

  • WiFi
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Manchester Central, 2 bedroom, Penthouse Duplex is gesitueerd in de wijk Salford, op minder dan 1 km van het Pumphouse People's History Museum, en biedt uitzicht op de tuin. Het appartement is gelegen binnen 15 minuten wandelen van Deansgate treinstation en op slechts een paar stappen van Liverpool Street/Fire busstation.

Manchester Central, 2 bedroom, Penthouse Duplex is tevens voorzien van een complete keuken.

Het 2-badkamer appartement is gelegen 2 km verwijderd van het Museum van Manchester. Het City of Manchester 'Etihad' Stadium ligt binnen 10 minuten met de auto weg van de accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Manchester Central, 2 bedroom, Penthouse Duplex
Luxury 2-Bed 3 Bath Apartment Balcony Rooftop Terrace
Mobiele prijsaanbieding

Luxury 2-Bed 3 Bath Apartment Balcony Rooftop Terrace

9.8
Voortreffelijk 4 beoordelingen
0 m van de accommodatie
New! Stunning Two Bed Flat In Manchester With Balcony
Mobiele prijsaanbieding

New! Stunning Two Bed Flat In Manchester With Balcony

0 m van de accommodatie
USD 128 USD 115
per nacht
City Centre Access - Stunning 2 Bed Retreat
Mobiele prijsaanbieding

City Centre Access - Stunning 2 Bed Retreat

0 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Manchester Luchthaven
    18 km

    Treinstations

    Salford Central Railway Station
    900 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Manchester Central, 2 bedroom, Penthouse Duplex gelegen?
      Manchester Central, 2 bedroom, Penthouse Duplex is in de wijk Salford in Manchester gesitueerd, op circa 25 minuten wandelafstand van het Royal Exchange Theater.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Manchester Central, 2 bedroom, Penthouse Duplex te verblijven?
      Een overnachting in Manchester Central, 2 bedroom, Penthouse Duplex kost £377.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Holiday Inn Manchester en Peking Duck restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Heeft Manchester Central, 2 bedroom, Penthouse Duplex een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij Manchester Central, 2 bedroom, Penthouse Duplex.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Manchester Luchthaven
    18 km

    Treinstations

    Salford Central Railway Station
    900 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Manchester Central, 2 bedroom, Penthouse Duplex

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten